poniedziałek, 6 października 2014

zBOXowana - Memebox #15To już ostatni boxowy post w najbliższym czasie. Wszystkie Memeboxy zamówione już wcześniej do mnie dotarły. Nie wykluczam, że kiedyś w przyszłości skuszę się ponownie na różowe pudełko. Muszę przyznać, że zawartość Memebox #15 oceniam bardzo wysoko. To jedno z naprawd fajnych pudełeczek w mojej ocenie.


W środku znalazłam mnóstwo ciekawych kosmetyków - w tym 6 z 7 produktów w wersji pełnowymiarowej.

środa, 1 października 2014

zBOXowana - memebox special #35 moisture surge

Opis tego pudełka wręcz przemówił do mnie: "sucha, łuszcząca skóra jest do bani", "Moisture Surge pomoże Ci nawet podczas najtrudniejszych jesiennych i zimowych miesięcy". Gdy tylko pojawił się w sprzedaży, zaczęłam kombinować jak go opłacalnie kupić. I wykombinowałam, a box trafił w moje ręce.
Bez zbędnych ceregieli, sprawdźmy co znalazło się w różowym kartonie. Dodam jeszcze, że według opisu wszystkie produkty znajdujące się w środku są pełnowymiarowe.


Insobeau, Hiaromax Vitamin Stick (10g, $29). Ten sztyft ma cudownie działać na przesuszone obszary skóry twarzy - niezależnie czy chodzi o kontury oczy i ust czy o policzki. W składzie znajdziemy mnóstwo bogatych witaminek oraz kwas hialuronowy, które razem mają łagodzić podrażnioną i przesuszoną skórę.