sobota, 30 maja 2015

CZERWIEC Z YVES ROCHER

W poniedziałek przywitamy już nowy miesiąc. Liczę, że czerwiec będzie ładniejszy niż kapryśny maj... W oczekiwaniu na czerwcowe słoneczko chcę Wam pokazać ulotkę do sklepu stacjonarnego Yves Rocher. Oferta ważna do 30 czerwca 2015 r.


W czerwcu YR oferuje nam tylko jeden prezent, ale wystarczy się jedynie pokazać w sklepie. Prezentem za samą wizytę jest torba na lato - muszę przyznać, że jest śliczna :) Mam już dwie podobne torby od nich i bardzo dobrze się sprawują. Zniżki w tym miesiącu są fajne - mam do wykorzystanie 2 zniżki po 40/%, każda na 1 wybrany produkt poza ZP. Jeśli wykorzystamy dwie zniżki z czerwcowej ulotki, to dodatkowo otrzymamy 5 pieczątek na karcie Yves Rocher. Już planuję co kupić, żeby załapać się na gratisowe piecząteczki :D Chcę uzbierać "znaczki" na nowy zapach ;)

środa, 27 maja 2015

miłości z tego nie będzie

Dzisiejszy post nie będzie długi. I niestety nie będzie też to recenzja, chociaż bardzo bym chciała... O czym więc będzie ten wpis? O Holika Holika Petit BB Bouncing.

Jeśli zaglądacie na mojego bloga, to dobrze wiecie, że jestem BBmaniaczką. Mam swoje sprawdzone bebiki, które u mnie się sprawdzają i lubię do nich powracać. Jednocześnie lubię też testować nowe produkty, co nie zawsze kończy się happy end'em. Dziś właśnie chcę Wam pokazać BB-rozczarowanie.

poniedziałek, 25 maja 2015

Kobiecy szyk w wykonaniu ShinyBox

Jak już świetnie się zorientowałyście, zaczął się wysyp postów dotyczących zawartości ShinyBox'a. Nie pozostaję w tyle, dorzucę kilka groszy od siebie ;)

czwartek, 21 maja 2015

ROCHEROWA PACZUSZKA

Jak zapewne wiecie zbliża się Dzień Matki. Moja Mama dostała już prezent z wyprzedzeniem, ale z moją przyszłą Teściową tak łatwo nie poszło. Nie miałam pomysłu co kupić, żeby mój B. mógł jej sprezentować. Po pewnym czasie jednak mnie oświetliło i skończyło się na niezbyt wyszukanym prezencie - perfumach. Oczywiście z Yves Rocher, bo jakże mogłoby być inaczej? ;)

Jako łowczyni promocji chciałam, żeby zakupy były jak najbardziej korzystne. Przejrzałam kilka różnych ofert i zdecydowałam, że zaproszę mojego faceta do YR. Przy poleceniach firma bardzo się stara - osoba polecająca wybiera dowolny prezent, a także "świeżynka" wybiera dowolny gift dla siebie. Warunkiem jest podanie danych (adresy muszą się różnić) oraz złożenie zamówienia na minimum 20zł. Co wybrałam?

wtorek, 19 maja 2015

zostałam kolejną fanką BALMI?

Bum na balsamy do ust w śmiesznych, kolorowych opakowaniach jakoś mnie nie dotyczył. Zwłaszcza, że cena wyjściowa jak dla mnie za produkt pielęgnujący usta była wysoka. Przyznaję, że gdy w Biedronce pojawiły się tańsze odpowiedniki, to miałam ochotę kupić takiego cudaka. Traf chciał, że nie udało mi się nigdzie dorwać biedronkowego mazidła. Nie płakałam, bo tradycyjne pomadki doskonale dotrzymywały mi towarzystwa. Pewnego razy, gdy robiłam zakupy w Super-Pharm zobaczyłam, że kolorowe kostki są w promocji po 10zł. Wzięłam wersję malinową z czystej ciekawości. Tak zaczęła się moja "znajomość" z Balmi.


piątek, 8 maja 2015

Nawilżający koncentrat do twarzy Hydra Vegetal, Yves Rocher

Przyznaję się bez bicia, że mają na mnie wpływ opinie napotkane w Internecie. W większości przypadków opieram się im - proces rozważania "skusić się czy może nie" zazwyczaj trwa długo (chociaż zdarza się, iż kupię coś bez zastanowienia). Jeśli znajdę chociaż jedną nieprzychylną recenzję, to zapał słabnie i zakup odracza się w czasie - nawet do punktu "nigdy". Moja historia z Koncentratem nawilżającym Hydra Vegetal od Yves Rocher również zaczęła się od rozważań. Napotkałam dużo (podejrzanie dużo) pozytywnych wpisów na jego temat. Co mnie złamało? Oczywiście mega korzystna zniżka ;)

wtorek, 5 maja 2015

BARDZO SKROMNE DENKO

W tym miesiącu niestety nie mogę pochwalić się pokaźnymi zużyciami. Kwietniowe denko jest naprawdę mizerne...


sobota, 2 maja 2015

VIOSENNA METAMORFOZA

Z lekkim opóźnieniem (pewnie już widziałyście zawartość) chcę Wam zaprezentować to co znalazłam w kwietniowym ShinyBox.